[13.04.2020] Słowo nadziei

13 KWIETNIA

GDY NIE DAJĘ CI żadnych konkretnych wskazówek, zostań tam, gdzie jesteś. Skup się na swoich codziennych zadaniach ze świadomością, że jestem przy tobie nieustannie. Gdy działasz z myślą o Mnie, opromienia cię Radość płynąca z Mojej Obecności. W ten sposób zapraszasz Mnie do każdej sfery swojego życia. Gdy współpracujesz ze Mną we wszystkim. Moje życie łączy się z twoim. Jest to sekret nie tylko radosnej, ale też zwycięskiej egzystencji. Stworzyłem cię z myślą, byś polegał na Mnie w każdej chwili, świadom, że beze Mnie nic nie możesz uczynić.

Bądź wdzięczny za spokojne dni, gdy zdaje ci się, że nic wielkiego się nie dzieje. Nie czuj się znudzony brakiem wydarzeń i uniesień; wykorzystaj czas rutyny na szukanie Mojego Oblicza. To działanie, choć niewidoczne, ma ogromne znaczenie w królestwie duchowym, A oprócz tego zsyłam ci wiele błogosławieństw, gdy z ufnością przemierzasz ze Mną korytarze codzienności.

Kol 3,23

Cokolwiek czynicie, z serca wykonujcie jak dla Pana, a nie dla ludzi

J 15,5

Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić

Ps 105,4

Rozmyślajcie o Panu i Jego potędze, szukajcie zawsze Jego oblicza!

[źródło]