Uroczystość Najświętszej Trójcy – 07.06.2020

Uroczystość Najświętszej Trójcy – 07.06.2020

1) Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo czerwcowe i zmianę tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00.

2) Dla Parafian, którzy nie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej w kościele organizowana jest transmisja w niedziele: o godz. 10.00 i 16.00 oraz o godz. 17.00 nabożeństwo, a w Boże Ciało o godz. 10.00 na www.salezjanie.kielce.pl. Przepraszamy za zakłócenia w transmisji w minionym tygodniu.

3)  W Liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie św. Jadwigi Królowej; w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Rozpoczęcie uroczystości Mszą Świętą o godz. 10.00 w kościele parafialnym. Procesja eucharystyczna po Mszy Świętej do czterech ołtarzy, które będą przygotowane wokół kościoła. Serdecznie prosimy o przygotowanie ołtarzy grupy parafialne. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich. Prosimy o zadbanie o otoczenie krzyży, kapliczek, a także o udekorowanie naszych domów. Przez całą oktawę Bożego Ciała po wieczornych Mszach Świętych zapraszamy na procesje eucharystyczne; w piątek wspomnienie błogosławionych męczenników Franciszka Kęsego i Towarzyszy – Piątka Poznańska; w sobotę wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła. W tym dniu po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się Procesja Fatimska z modlitwą różańcową.

4) W poniedziałek o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie trójek klasowych klas rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

5) Dziękujemy za składane ofiary w minionym tygodniu, dzisiaj na tacę, a także na remont kościoła. Bóg zapłać. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na remont kościoła.

6)  Módlmy się za zmarłego Bronisława Skwarka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.