XIV Niedziela zwykła

XIV Niedziela zwykła 05.07.2020
1) Zakończyliśmy nabożeństwa czerwcowe. Wszystkim uczestnikom i zaangażowanym serdecznie dziękujemy. Ufamy, że Najświętsze Serce Pana Jezusa obdarzy wszystkich swoją miłością, a my modlitwę złączymy z codziennym życiem.
2) W przyszłą niedzielę druga tura wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Módlmy się o mądrość i roztropność dla Polaków i o dobry wybór.
3) Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo eucharystyczne i zmianę tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00.
4) W Liturgii Kościoła będziemy obchodzić: w poniedziałek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; w środę wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana; w sobotę święto św. Benedykta, Opata, Patrona Europy.
5) Zakończyła się półkolonia w Oratorium przy ul. 1 Maja 57, a od jutra rozpocznie się półkolonia w Oratorium przy ul. Górniczej 64. Życzymy wielu radosnych i pięknych przeżyć.
6) W sobotę, 11 lipca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy na XXIX spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd o godz. 7 rano z parkingu naszego Kościoła. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Kontakt telefoniczny Pan Jan: 668-847-553.
7) Pamiętajmy o zakładaniu maseczek i zachowaniu odpowiedniej odległości w trosce o dobro innych i samych siebie.
8) W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętej w niedziele o godz. 16.00. Kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorki i piątki, w godzinach od 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00.
9) Dziękujemy za składane ofiary w minionym tygodniu, dzisiaj na tacę, a także na remont kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
10) W przedsionku kościoła znajduje się ogłoszenie o bezpłatnym badaniu słuchu.
11) W minionym tygodniu zmarła Irena Wach. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.