IV Niedziela Wielkiego Postu – 14 marca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Wielkiego Postu  14.03.2021

1) Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00 i Nowennę do św. Józefa.

2) Zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątki o godz.: 8.30, 16.30 i 17.30.

3) Od poniedziałku rozpoczniemy miesięczna nowennę do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

4) W piątek będziemy obchodzić Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

5) W przyszłą niedzielę, tj. 21 marca, rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne, które będą trwać do środy 24 marca. Nauki będą głosić: Ks. Wojciech Krawczyk do dorosłych, a Ks. Karol Romankiewicz do dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do udziału.

6) Osób chore, które pragną skorzystać przed świętami ze spowiedzi prosimy o zgłaszanie do kancelarii parafialnej.

7) W związku z nasilającymi się próbami wyłudzenia pieniędzy metodą na tzw. „wnuczka” lub „policjanta”, Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas rozmów telefonicznych z nieznanymi osobami i nie podejmowania ŻADNYCH kroków zmierzających do przekazania jakiejkolwiek sumy pieniędzy potencjalnym oszustom. O każdym przypadku nawiązania takiego kontaktu prosimy niezwłoczne powiadomić najbliższą jednostkę Policji.

8) Dziękujemy za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj na tacę. Serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj Zespół Caritas działający przy naszej parafii zbiera ofiary dla wsparcia rodzin będących w potrzebie materialnej. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na ogrzewanie kościoła.

9) W minionym tygodniu zmarli z naszej parafii Anna Michta, Zbigniew Kijanka, Mirosław Gałecki, Wanda Kalita, Krystyna Wrona, Jerzy Bator i Janusz Mularczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.