II Niedziela Wielkanocna – Święto Miłosierdzia Bożego – 11 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Wielkanocna – Święto Miłosierdzia Bożego  11.04.2021

1) Dzisiaj obchodzimy Święto Miłosierdzia. Jest to patronalne święto Caritas. Do puszek zbierane są ofiary na Caritas Diecezji Kieleckiej.

2) Bardzo serdecznie dziękujemy Parafialnemu Zespołowi Caritas za poświęcenie, czas i wiele wrażliwości do potrzebującym w naszej parafii.

3) O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4) Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 11.30 odbędzie się uroczystość przekazania przez rodziców dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej Pisma świętego. Otoczmy serdeczną modlitwą dzieci i ich rodziny, prosząc o owocne przygotowanie do uroczystości. Rozkład spotkań jest umieszczony na stronie parafialnej: www.salezjanie.kielce.pl

5) Naszą modlitwą otoczmy ks. Stanisława Zasadę, który ukończył 86 rok życia. Módlmy się także za ks. Roberta Wróblewskiego, który w najbliższą sobotę będzie obchodził swoje imieniny. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00.

6) W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 17.00 na Drogę światła. Jest to nabożeństwo wzorowane na Drodze Krzyżowej, przeżywane w okresie wielkanocnym i upamiętniające wydarzenia z życia Jezusa, które nastąpiły od Jego Zmartwychwstania aż do Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy.

7) Zachowajmy właściwy dystans i nośmy maseczki.

8) Dziękujemy za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj na tacę. Serdeczne Bóg zapłać.

9) W minionym tygodniu zmarli z naszej parafii: Edward Tomaszek, Irena Brodawka i Krystyna Machnik. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.