Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego  – 16.05.2021

1) Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 na nabożeństwo majowe. W czasie nabożeństwa odprawimy Nowennę do Ducha Świętego i do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

2) W nadchodzącym tygodniu kolejne spotkania dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej. Niech nasza modlitwa wspiera dzieci i ich rodziny prosząc o obfitość Bożych łask.

3) Naszymi modlitwami wspierajmy także młodzież, która za miesiąc przyjmie Sakrament Bierzmowania. W czasie Nowenny do Ducha Świętego prośmy o dary, by swoją wiarę rozwijali, a także byli świadkami Pana Jezusa w codziennym życiu.

4) W najbliższą sobotę, w Krakowie czterech diakonów, a pośród nich diakon Krzysztof Papierz przyjmą świecenia kapłańskie. Otoczmy ich serdeczną modlitwą.

5) W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W sobotę o godz. 20.00 rozpocznie się czuwanie modlitewne Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy do udziału.

6) Dziękujemy za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj na tacę. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na witraże do kaplicy Matki Bożej. Serdeczne Bóg zapłać. Ofiary złożone dzisiaj na tacę będą przeznaczone na prace remontowe przy oknach w kaplicach Matki Bożej i Najświętszego Serca Pana Jezusa.

7) W minionym tygodniu zmarły z naszej parafii: Iwona Łyżwa i Dorota Kłokocka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.