XIII Niedziela zwykła – 27 czerwca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII Niedziela zwykła – 27.06.2021

1)  Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 na nabożeństwo czerwcowe.

2)  W Liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek  wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; we wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu będą zbierane ofiary na tacę z przeznaczeniem na potrzeby Stolicy Apostolskiej; w sobotę święto św. Tomasza, Apostoła.

3)  W nadchodzącym tygodniu przypada: I Czwartek miesiąca z modlitwą o powołania kapłańskie, do życia konsekrowanego i misyjne. Będziemy się modlić w intencji Liturgicznej Służby, scholii i ich rodzin; I Piątek miesiąca z modlitwą wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Odwiedziny chorych po uzgodnieniu z kapłanami; I Sobota miesiąca z modlitwą wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy Mszę Świętą o godz. 8.00 i modlitwę różańcową oraz o godz. 18.00 szczególnie rodziców modlących się za dzieci.

4) W czwartek od Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które zakończy się Mszą Świętą w piątek o godz. 18.00.

5)  Terenowe Biuro Radia Maryja przy naszej Parafii organizuje wyjazd do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd w niedzielę, 11 lipca 2021 r. o godz. 6.30, z parkingu przy Kościele. Zapisy w zakrystii lub kancelarii oraz telefonicznie  tel.668 847 553.

6) 12 lipca rozpocznie się kurs ministranta w nowej formie – wakacyjnych półkolonii. Zapisy u ks. Wojciecha.

7) Trwają zapisy na Kielecką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę do 5 lipca i będą odbywały się tylko i wyłącznie ON-LINE. Bliższe informacje na facebooku pielgrzymkowym oraz na stronie internetowej: www.pielgrzymka.kielce.pl.

8) Dziękujemy za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj na tacę. Bóg zapłać. Dzisiaj przed kościołem zbierane są ofiary dla rodzin poszkodowanych w czasie nawałnic.

9) W minionym tygodniu zmarli z naszej parafii: Andrzej Woźniak, Bolesław Markowski i Janusz Mystek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.