XIV Niedziela zwykła – 04 lipca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021

1)  Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 na nabożeństwo eucharystyczne i zmianę tajemnic Żywego Różańca.

2)  W Liturgii Kościoła obchodzimy: we wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; w czwartek wspomnienie św. Jan z Dukli, kapłana.

3)  W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętej w niedziele o godz. 16.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki, w godzinach od 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00.

4) zakończyły się półkolonie przy ul. 1 Maja 57, a jutro rozpoczną się przy ul. Górniczej. Schola wyjeżdża na wakacje do Szczyrku. Życzymy dobrej pogody i pięknych przeżyć.

5)  Terenowe Biuro Radia Maryja przy naszej Parafii organizuje wyjazd do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd w niedzielę, 11 lipca 2021 r. o godz. 6.30, z parkingu przy Kościele. Zapisy w zakrystii lub kancelarii oraz telefonicznie  tel.668 847 553.

6) Dziękujemy Ks. Jackowi Gęcy SDB za pracę duszpasterską w naszej parafii i posługę w naszej wspólnocie salezjańskiej. Ks. Jacek już w lipcu rozpocznie pracę jako proboszcz i dyrektor wspólnoty salezjańskiej w Rzeszowie. Życzymy wielu łask od Boga i szczególnej opieki Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Niech Boża Opatrzność otoczy swoją przemożna troską.

7) Dziękujemy za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj na tacę. Bóg zapłać. W ubiegłą niedzielę dla rodzin poszkodowanych w czasie nawałnic zostało zebrane 4200 zł. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone będą na prace remontowe wieży kościoła.

8) Od poniedziałku będą zakładane nowe okna w kaplicy Matki Bożej oraz będą montowanie rusztowania przy wieży kościoła.

9) W minionym tygodniu zmarli z naszej parafii: Jarosław Fert, Zofia Mączka, Jerzy Szabla i Wiesława Lach. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.