XV Niedziela zwykła – 11 lipca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV Niedziela Zwykła – 11.07.2021

1)  Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 na nabożeństwo eucharystyczne.

2)  W Liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Brunona  Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; we wtorek wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Po Mszy Świętej o godz. 18.00  odbędzie się nabożeństwo fatimskie; w czwartek wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel;.

3)  Od czwartku rozpoczniemy miesięczną nowennę do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

4) W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętej w niedziele o godz. 16.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki, w godzinach od 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00.

5)  W przyszła niedziele na Mszy Świętej o godz. 13.00 pożegnamy Ks. Jacka Gęcę SDB, który odchodzi z naszej parafii by podjęć obowiązki w Rzeszowie w parafii Opatrzności Bożej.

6) Dziękujemy za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj na tacę. Bóg zapłać. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone będą na prace remontowe wieży kościoła.

7) W minionym tygodniu zmarli z naszej parafii: Elżbieta Wrona, Helena Malinowska i Jadwiga Staszewska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.