XVI Niedziela zwykła – 18 lipca 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVI Niedziela Zwykła – 18.07.2021

1)  Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 13.00 pożegnamy Ks. Jacka Gęcę SDB, który odchodzi z naszej parafii, by podjęć obowiązki w Rzeszowie w parafii Opatrzności Bożej.

2)  Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 na nabożeństwo eucharystyczne i nowennę do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

3)  W Liturgii Kościoła obchodzimy: w czwartek święto św. Marii Magdaleny; w piątek święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy; w sobotę wspomnienie św. Kingi, dziewicy; w przyszłą niedzielę święto św. Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa. W tym dniu swoje imieniny będzie obchodził ks. Krzysztof Pyzik SDB. Wypraszajmy potrzebne łaski dla Niego. Z racji liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów.

4) W sobotę, o godz. 17.30 w miesięczne wspomnienie do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych rozpocznie się nabożeństwo z odczytaniem próśb i podziękowań. W czasie Mszy Świętej zostanie poświęcony pierwszy witraż w kaplicy Matki Bożej przedstawiający Zwiastowanie NMP. Serdecznie zapraszamy.

5)  W miesiącu lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Świętej w niedziele o godz. 16.00. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki, w godzinach od 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00.

6) Dziękujemy za składane ofiary w minionym tygodniu i dzisiaj na tacę. Bóg zapłać.

7) W minionym tygodniu zmarli z naszej parafii: Robert Stępień, Zenona Gronek i Ryszard Jóźwik. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.