Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15 sierpnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15.08.2021
1) Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne, dzisiaj o godz. 17.00, na którym rozpoczniemy miesięczną nowennę do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.
2) We wtorek wspomnienie św. Jacka, kapłana. Jest to Święto Głównego Patrona naszej Salezjańskiej Inspektorii z siedzibą w Krakowie. Pamiętajmy o Solenizantach m.in. o ks. Jacku Gęcy, który rozpoczął pracę duszpasterska w Rzeszowie; w piątek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła; w sobotę wspomnienie św. Piusa X, papieża.
3) Szczęśliwie wróciły dzieci i młodzież z wyjazdu wakacyjnego do Krynicy Morskiej z ks. Krzysztofem. Od wtorku rusza pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę z ks. Wojciechem. Życzymy wielu owoców pielgrzymki i bezpiecznego powrotu.
4) Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu i dzisiaj na tacę. Bóg zapłać. Prace są kontynuowane na wieży przy gzymsie na wysokości 33 m. Część prac jest wykonanych przy oknach z żaluzjami na wysokości 23 m. Dotychczasowy koszt prac wyniósł 25 tysięcy złotych. Przed nami prace, które będą kosztować jeszcze około 200 tysięcy złotych. Dziękujemy za dotychczasową hojność i prosimy o dalsze wsparcie tego dzieła.
5) W minionym tygodniu zmarli z naszej parafii: Romana Karlińska, Zbigniew Batorski, Zdzisław Wojtyna, Szymon Zawrzykraj, Roman Pacierz, Iwona Nowak i Jadwiga Stelmaszczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.