XXI Niedziela zwykła – 22 sierpnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXI Niedziela zwykła 22.08.2021

1)  Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne, z nowenną do Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych dzisiaj o godz. 17.00.

2) We wtorek święto św. Bartłomieja, Apostoła i miesięczne wspomnienie Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Nabożeństwo z odczytaniem próśb i podziękowań rozpocznie się o godz. 17.30; w czwartek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W Niewachlowie uroczystości odpustowe; w piątek wspomnienie św. Moniki; w sobotę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.

3) 29 sierpnia br. na Mszy Świętej o godz. 11.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla dzieci w piątek od godz. 17.00. W kolejne niedziele: 5 września dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 kl. A i B oraz ze Szkoły Podstawowej im J.Verne’, a 12 września dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 11 kl. C i D.

4) W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r., które odbędą się pod hasłem „Maryja wybrała się i poszła z pośpiechem”, w sobotę – 28 sierpnia br. w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Kielcach, odbędzie się peregrynacja krzyża wraz z ikoną Matki Bożej „Salus Populi Romani” jako symboli tego wydarzenia. Rozpocznie się o godz. 18.00 Mszą Świętą.

5) Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu i dzisiaj na tacę. Bóg zapłać.